Přijďte se pobavit s přáteli


Escape room Praha je místo, kde se můžete perfektně pobavit se svými přáteli. Právě zde se totiž hrají takzvané únikové hry, o kterých jste určitě už zaslechli, protože se jedná o fenomén dnešní doby. Je to velmi populární, a to hlavně díky tomu, že je to něco úplně nového, je to přenesení počítačových her do reality. Spolu s bandou svých kamarádů nebo například kolegů z práce se budete propracovávat jednotlivými úkoly, řešit hádanky, rébusy a přemýšlet, kde se jen může nacházet klíč. Je to poměrně náročná záležitost, která vyžaduje kolektivní cítění a perfektní komunikaci. Určitě si to nenechejte ujít, je to zase něco nového, něco, co vás skvěle zabaví a dodá vám nové zkušenosti.

týmová práce 

Jaká jsou pravidla těchto her?

–          Vhodné většinou pro dva až čtyři hráče
–          Celková doba trvání se pohybuje nejčastěji okolo šedesáti minut
–          Různé stupně obtížnosti
 

V čem hra vlastně spočívá?

Pokud se dostanete do escape room, tak na vás bude najít východ, najít klíč, projít úspěšně všemi hádankami a logickými hrátkami. Abyste se k tomu všemu dopracovali, tak je potřeba logické myšlení a hlavně všímavost, protože každý detail může hrát přeci roli. Čím víc místností a her jako takových vyzkoušíte, tím větší získáte zkušenosti, a proto budete moct přecházet na stále vyšší a vyšší úrovně obtížnosti. Určitě se tedy nemusíte bát, že by se vám to omrzelo, že by to byla pouze jednorázová zábava, to vůbec ne.

útěk z podzemí

Vhodné pro budování zaměstnaneckých vztahů

Neustále hovoříme o tom, že se jedná o skvělou příležitost pro skupiny přátel. Určitě je ale třeba zmínit, že i spousta manažerů využívá únikové hry jako aktivní součást teambuildingu. Zde se totiž ukáže, jak dokáže člověk spolupracovat ve stresu, jak dokáže komunikovat a podobně. Je to skvělé na vytváření vzájemné důvěry a pospolitosti vašich zaměstnanců.